928. Díszkancsó
m: 20,5 cm
Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, perzsa dekorral, jelezve az alján: TJM családi jel és Zsolnay Pécs masszába nyomott jelzet, szájperemén apró csorbulással