285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Díszkancsó

928. Díszkancsó

m: 20,5 cm

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, perzsa dekorral, jelezve az alján: TJM családi jel és Zsolnay Pécs masszába nyomott jelzet, szájperemén apró csorbulással