1239. Emlékpohár
m: 12,5 cm
magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, Éjen a haza és Emlékül feliratokkal és magyar koronás címerrel, aranyozása kopott, peremén kis javítással