285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Emlékpohár

1239. Emlékpohár

m: 12,5 cm

magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, Éjen a haza és Emlékül feliratokkal és magyar koronás címerrel, aranyozása kopott, peremén kis javítással