285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Pohár

1290. Pohár

77 g, m: 8 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, BN mesterjegy, hengeres test füllel, vésett virágmotívummal és Edith gravírozással