1346. Fűszertartó
115 g, 9*9,8*7,5 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékles ezüst, KT mesterjegy, ovális, bordázott talpon hattyú alakú szár, fésűskagyló tálkával, sérült