285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Evőeszközkészlet, 6 személyes

1446. Evőeszközkészlet, 6 személyes

Nettó: 2633 g

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, AP és kehely alakú mesterjegy, art deco stílusú nyelek, vésett F.E. tulajdonosi monogrammal, J. A. Henckels acél pengékkel, kétszintes dobozban, 2 db salátaszedő fém-műanyag nyéllel, össz. 56 db