285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Ékszergarnitúra

1496. Ékszergarnitúra

Bruttó: 45,9 g, h: 2,7 – 18,5 cm, gyűrű 54-es méret

Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 835 ezrelékes ezüst, id. Bartha Lajos mesterjegy, kerek és ovális csiszolású, aláfóliázott opálokkal díszítve, össz.: 5 db, eredeti díszdobozában