285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Füles tálca

1398. Füles tálca

896 g, 48*27 cm

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, KHM mesterjegy, téglalap forma, hólyagolt peremmel és fülekkel