1338. Fűszertartó pár
Nettó: 75 g, 6,4*3,4 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes, belül aranyozott ezüst, elkopott mesterjegy, kötegelt talpperemekkel, színtelen, csiszolt üvegbetéteken kis sérülésekkel