1433. Cukordoboz
240 g, 14*10,5*13 cm
német, 1888 utáni hold-korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 1902 előtti linzi behozatali jellel, négy lábon álló tojásdad alakú test, plasztikus, levéldíszes fedél nyitóval, vésett díszítéssel, sérült