285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Ónfedeles kancsó

805. Ónfedeles kancsó

m: 29,5 cm

német, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, ón szerelékkel, céhjelvénnyel, restaurált