285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Csésze és alj

839. Csésze és alj

m: 8,5 cm, d: 17 cm

Schlaggenwald, 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék jellel, aranyozása kopott