285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Fűszertartó

1342. Fűszertartó

86 g, 5,5*6,8 cm

német, 19. sz. vége, 1888 utáni hold korona fémjel és 1872 - 1902 közötti behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, három puttóval és virágfűzérekkel támasztott tálka, kis sérüléssel