1227. Díszpohár
m: 11,5 cm
osztrák, 19. sz. vége, bíborpácolt, színtelen üveg, zománcfestett, csiszolt, köszörült díszítéssel, Barátság, szerencse, egészség feliratokkal, kis sérüléssel