285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Díszpohár

1227. Díszpohár

m: 11,5 cm

osztrák, 19. sz. vége, bíborpácolt, színtelen üveg, zománcfestett, csiszolt, köszörült díszítéssel, Barátság, szerencse, egészség feliratokkal, kis sérüléssel