285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Szivardoboz

1374. Szivardoboz

Bruttó: 748 g, 20,5 x 13,3 x 6,7 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, talp és tetőperemen kötegelt díszítéssel, fa betéttel, felülete kis sérüléssel