1486. Bross
Bruttó: 27 g, 8,1*4,6
19. sz. második fele, aranyozott ezüst filigrán díszítéssel, 6 db gyöngyház lapkával, 3 db gránát színű üveggel, festett, színes zománc díszítéssel, fém tű fogó pánttal, sérült