867. Csésze és alj
m: 6 cm, d: 13,3 cm
cseh, Kysibl (Giessbühel ?), 19. sz. közepe, tányér: Schlaggenwald, 19. sz. eleje, festett porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék jellel, tányér és csésze nem összetartozó, hajszálrepedt