285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Csésze és alj

867. Csésze és alj

m: 6 cm, d: 13,3 cm

cseh, Kysibl (Giessbühel ?), 19. sz. közepe, tányér: Schlaggenwald, 19. sz. eleje, festett porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék jellel, tányér és csésze nem összetartozó, hajszálrepedt