996. Zenélő doboz
20,5*17*29 cm
osztrák, 19. sz. vége, faragott, fűrészelt fa, teteje felnyitható, belsejében rekesszel, aljában zenélő szerkezettel, kis sérülésekkel, 2 db kulccsal