285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Zenélő doboz

996. Zenélő doboz

20,5*17*29 cm

osztrák, 19. sz. vége, faragott, fűrészelt fa, teteje felnyitható, belsejében rekesszel, aljában zenélő szerkezettel, kis sérülésekkel, 2 db kulccsal