285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Számológép

995. Számológép

15,5*22*21 cm

német, 20. sz. eleje, Brunsviga márkájú, német nyelvű feliratokkal, Brunsviga 137K 176859 gyártási számmal, festett vas, fém, bakelit, sérült