1489. Érme keretben
45,7 g, medál d: 6,5 cm
19. sz. második fele, 1764-es Patrona Bavariae ezüst pénzérme, előlapján Madonna della Sedia zománcfestett, vésett díszítéssel, széles, ívelt ezüst keretben és akasztóval