1341. Empire lekvár vagy kaviártartó pár
Nettó: 248 g, 12,5*7 cm
francia, 1809 – 1819 közötti fémjel, 800 ezrelékes antik ezüst, BS mesterjegy, 3 – 3 egyiptomi fejdíszes, szárnyas női büszt díszítmény, ívelt összekötők, kerek, áttört gyűrű, színtelen üveg pótolt betétekkel, palmettasoros peremdísszel, hattyúnyakas füle