285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Díszváza pár

1059. Díszváza pár

m: 45 cm

Kína, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, famille rose dekorral, alján máz feletti kék jelzet, Fo oroszlán tetődíszekkel, egyik váza sérült, javított