285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Söröskancsó

1278. Söröskancsó

m: 22,5 cm

magyar, 19. sz. vége, színtelen üveg, zománcfestett díszítéssel, ón fedéllel, Éljen, Hajtogassuk a kancsókat, feltaláljuk bent a jókat felirattal, kis sérülésekkel, kopásokkal