1278. Söröskancsó
m: 22,5 cm
magyar, 19. sz. vége, színtelen üveg, zománcfestett díszítéssel, ón fedéllel, Éljen, Hajtogassuk a kancsókat, feltaláljuk bent a jókat felirattal, kis sérülésekkel, kopásokkal