285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Szecessziós füles tálca

1411. Szecessziós füles tálca

750 g, 40,5*27,5 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes antikolt ezüst, Eduard Steiner mesterjegy, vésett, köznemesi koronás V.M. monogrammal, virágfüzéres díszítéssel