1411. Szecessziós füles tálca
750 g, 40,5*27,5 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes antikolt ezüst, Eduard Steiner mesterjegy, vésett, köznemesi koronás V.M. monogrammal, virágfüzéres díszítéssel