285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kézi tükör

971. Kézi tükör

h: 22 cm

francia, 19. sz. vége, aranyozott bronz, hátlap egész felületén gilosált, zománcfestett Ámor virágfüzérrel ábrázolás, javított, kis kopásokkal