285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Sanax elektromos masszírózógép

993. Sanax elektromos masszírózógép

31*11,5*10 cm

20. sz. közepe, fém, bakelit, gumi, ÖL. 11543 gyártási számmal, eredeti dobozában, sérült