285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Cigarettatárca

1484. Cigarettatárca

81 g, 7,8*4,7*1 cm

német, 1888 utáni hold-korona fémjel, 1872 – 1922 közötti bécsi fémjellel is ellátva, 900 ezrelékes belül aranyozott ezüst, G.A.S jelzettel, mindkét lap lila és világoszöld zománccal fedve, színes, festett nemesi címerrel, nyitógombján kék zafír kabuson k