285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Fedeles díszváza

910. Fedeles díszváza

m: 56 cm

Herend, 20. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, gazdag Viktória dekorral, talpán máz feletti, kék gyári bélyegző és masszába nyomott Herend jelzet, karcolt 6487-es formaszámmal, 6487-es festőszámmal, griffmadár alakú fülekkel, restaurált