285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Anatóliai imaszőnyeg

1093. Anatóliai imaszőnyeg

170*136 cm

20. sz. eleje, szenné csomózás, selyem, feliratokkal, idézetekkel, egyenletesen kopott, egy helyen szakadt, rojtsor hiányzik