285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Asztali tükör

978. Asztali tükör

m: 67 cm

német, 19. sz., öntöttvas, címer formájú, csiszolt tükörrel, puttó alakjával, kis sérülésekkel