285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tálca

1382. Tálca

404 g, d: 25,7 cm

Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, RJ mesterjegy, kerek forma, karéjos szegéllyel