1367. Kártyadoboz
Nettó: 1138 g, 29*21 × 8,2 cm
Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, ismeretlen mesterjegy, kalapált, bordázott téglatest, belső fa rekeszekkel, kis sérüléssel, egy osztólap hiánnyal