927. Kanna, kiöntő és 2 db csésze
m: 6,5 - 20 cm
Zsolnay gyár, Pécs, 19. sz. vége, festett fehércserép, TJM családi jellel és a csészéken öttemplom jel, 23-as számozással, sérülésekkel