1371. Art deco tintatartó
talpazat Nettó: 323 g, 9,2*13,5*19 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, VN mesterjegy, hivataljellel is ellátva, négy golyó lábon négyzetes tálka, belső kosárban színtelen öntött üveg tégellyel, ezüst zárókupakkal, toll hiányzik, kis sérüléssel