285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Hintaló

973. Hintaló

m: 94 cm, h: 160 cm

magyar, 20. sz. eleje, eredeti lóbőrrel bevont test, bőr lószerszámok, festett fa talapzat, sérült