1006. Festőállvány formájú asztali óra
m: 14 cm
osztrák, 19. sz. vége, zománcfestett, flamand kocsmai jelenet, aranyozott bronz, festőállvány alakú szerelék és támasz, 1 db felhúzókulccsal, nem működik, sérült