285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Festőállvány formájú asztali óra

1006. Festőállvány formájú asztali óra

m: 14 cm

osztrák, 19. sz. vége, zománcfestett, flamand kocsmai jelenet, aranyozott bronz, festőállvány alakú szerelék és támasz, 1 db felhúzókulccsal, nem működik, sérült