285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Óralánc képtartós medállal

1523. Óralánc képtartós medállal

h: 48 cm, képtartó dísz: 2,3*1,7 cm

19. sz., vastag lánc és csavartbordás, sötétszőke hajfonat, aranyozott fém szerelékekkel, plasztikus lófej díszítéssel, vésett M.F. tulajdonosi monogrammal, téglalap alakú, aranyozott fém képtartós medállal, hátlapján fekete üvegpaszta betéttel, díszgyöng