285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Díszpohár

1253. Díszpohár

m: 8,5 cm

osztrák, 19. sz., csiszolt, színtelen üveg, aranyozott vadkacsa vadászat jelenettel