285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > IWC férfi karóra

1519. IWC férfi karóra

Bruttó: 40,8 g, d: 33 mm

Svájc, 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany tok, arab számos, percbeosztásos számlap, jelzett: IWC Schaffhausen, C89-es szerkezet, pesti tokozással, üvege pótolt, működik, apró hibával