1366. Tálca
900 g, d: 35 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Dévai Testvérek (?) mesterjegy, 8 szirom formára osztott szegély, plasztikus, virágdíszes peremmel