285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tálca

1366. Tálca

900 g, d: 35 cm

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Dévai Testvérek (?) mesterjegy, 8 szirom formára osztott szegély, plasztikus, virágdíszes peremmel