285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Díszpohár

1205. Díszpohár

m: 12 cm

osztrák, 19. sz. közepe, színtelen üveg, aranyozott, köszörült díszítéssel, céhjelvény ábrázolásával, szájperemén javított