285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Palack dugóval

1208. Palack dugóval

m: 27 cm

osztrák, 19. sz. első fele, csiszolt, színtelen üveg, aranyozott díszítéssel, alján: I.F.R. köszörült monogrammal