285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kitűző

1482. Kitűző

10,4 g, d: 3,3 cm

1869-es 1 Forintos ezüst veret, átfűrészelve, tűszerelékkel ellátva, Magyar Ország Ap. Királya felirattal, címerrel, hátoldalán aranyozás nyomával, sodort keretben