1031. Színházi táska
23,5*19 cm
19. sz. vége, 1922 előtti, prágai behozatali jellel, 800 ezrelékes aranyozott ezüst zárópántok, rózsafejekkel díszítve, hattyú alakú fülek vastag, kettős anker ezüst lánccal, textil táska, arany, - ezüst, - és rézszálas hímzéssel, selyem béléssel, kis sér