1399. Gyertyatartó pár
688 g, m: 31,5 – 32 cm
Bécs, 18...7, 13 latos antik ezüst, AW (Andreas Weichesmüller) mesterjegy, széles, kerek talpon baluszteres szár, domborított, poncolt díszítéssel, sérülésekkel