1425. Art Deco teáskészlet, 12 személyes
Nettó: 4726 g, m: 7,7 – 22 cm
Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, HI mesterjegy, nyolcszögletes bordázott formák, 5 db színtelen üvegbetéttel, össz.: 14 db