904. Kávéscsésze és alj, 2 db
m: 5 cm, d: 10,9 cm
Herend, 20. sz. első fele, festett porcelán, Gödöllő mintás, füleken kínai figurákkal, áttört talpkoszorúk festett aranyozással, talpakon kék koronás, máz feletti és alatti jelzet és masszába nyomott gyári bélyegző