1258. Díszdoboz
5*13*11 cm
francia, 1900 körül, színtelen üveg test, aranyozott sárgaréz szerelékkel, tetején ezüstözött, csontberakásos medál, Armand Bargas (1954-1921) műve, jelezve az érme alján: A. Bargas Aurore, kis sérüléssel