285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Díszdoboz

1258. Díszdoboz

5*13*11 cm

francia, 1900 körül, színtelen üveg test, aranyozott sárgaréz szerelékkel, tetején ezüstözött, csontberakásos medál, Armand Bargas (1954-1921) műve, jelezve az érme alján: A. Bargas Aurore, kis sérüléssel