285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kávéscsésze és alj

876. Kávéscsésze és alj

m: 6,3 cm, d: 12,8 cm

Párizs, 19. sz. közepe, festett, halványzöld alapmázas porcelán, fényes aranyozással, talpán máz feletti, arany Paris felirat, kis kopással