876. Kávéscsésze és alj
m: 6,3 cm, d: 12,8 cm
Párizs, 19. sz. közepe, festett, halványzöld alapmázas porcelán, fényes aranyozással, talpán máz feletti, arany Paris felirat, kis kopással