1317. Tálka
109 g, 10*13,5*7 cm
19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 800 ezrelékes ezüst, ovális talpon kecses szár, csónak alakú tálkával, levél motívumos díszfülekkel, talpperemen és felső szegélyen gyöngysor díszítéssel, kis hibával