285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tálka

1317. Tálka

109 g, 10*13,5*7 cm

19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 800 ezrelékes ezüst, ovális talpon kecses szár, csónak alakú tálkával, levél motívumos díszfülekkel, talpperemen és felső szegélyen gyöngysor díszítéssel, kis hibával