240. 19-20. századi festmények és bútorok > Kétajtós ruhásszekrény

249. Kétajtós ruhásszekrény

osztrák, 1822, faragott, festett fenyőfa, eredeti zárszerkezettel és kulccsal, polcos, sérült

178*117*47 cm